Zabiegi kosmetyczne Lakiery hybrydowe,Płytka paznokcia Lakiery hybrydowe — czy niszczą paznokcie? Jakie marki lakierów wybrać?

Lakiery hybrydowe — czy niszczą paznokcie? Jakie marki lakierów wybrać?


Choć stylizacja lakierami hybrydowymi jest niezwykle popularna, wiele osób twierdzi, że niszczy paznokcie. Czy tak jest w istocie? Jakie produkty wybrać, aby mieć pewność, że płytka nie zostania uszkodzona? Czy baza VV spełni Twoje oczekiwania? Jak widać pytań jest wiele, jednak znając odpowiedź na nie, będziesz wiedziała wszystko. Zapoznaj się zatem z tym, co mamy Ci do powiedzenia. 

Hybryda niszczy płytkę, czy nie — oto jest pytanie!

Wiele kobiet, które chciałyby mieć ładne paznokcie przez długi czas, zastanawia się nad tym, czy wybrać stylizację lakierami hybrydowymi, czy nie. Słysząc bowiem, że poddając się takiej stylizacji, mogą zniszczyć sobie paznokcie. Okazuje się, że same w sobie, lakiery nie niszą paznokci, ani ich nie osłabiają. Warto mieć na uwadze, że do uszkodzenia i osłabienia płytki dochodzi w momencie, kiedy stylizacja zostanie przeprowadzona w nieprawidłowy sposób. Jakich zatem błędów unikać? Przede wszystkim trzeba mieć umiar podczas piłowania płytki przed nałożeniem bazy i kolejnych warstw lakieru. Nie można także siłą zrywać nałożonego lakieru. Do tego celu trzeba użyć specjalnego zmywacza do hybrydy, którego skład oparty jest na acetonie. 

Jaką markę wybrać?

Żebyś miała pewność, że wybrałaś dobry produkt, który nie tylko będzie trwały, ale również nie uczuli Cię, poczytaj o poszczególnych markach z rzetelnych źródeł, a także sprawdź skład produktów, które wybierasz. Zapoznaj się także z opiniami użytkowników, które jak się okazuje — są często cenniejsze, niż naukowe publikacje. Jeżeli bowiem dowiesz się, że któraś marka uczuliła wiele osób, może wart postawić na inną — delikatniejszą. Jak się bowiem okazuje — popularność marki to nie wszystko. Najważniejszy jest skład i jakość produktu. Nawet jeśli firma nie jest znana, ale ma produkty dobrej jakości, warto je wypróbować. Być może przypadną Ci na tyle do gustu, że będziesz z nich ciągle korzystać, dzięki czemu Twoje paznokcie będą zawsze wyglądać wyjątkowo.