Zabiegi kosmetyczne Lakiery hybrydowe,Pielęgnacja Jak przygotować paznokcie pod manicure hybrydowy?

Jak przygotować paznokcie pod manicure hybrydowy?


Manicure hybrydowy jest chętnie wykorzystywany przez wiele kobiet. Nic w tym dziwnego, ponieważ dobrze zrobiony nie tylko wygląda efektownie, ale również jest trwały. Aby jednak tak się stało, należy dobrze przygotować płytkę paznokcia. Jak to zrobić? Jaki lakier vv wybrać?

Prawidłowe przygotowanie płytki to podstawa

Nie da się ukryć, że dobrze wykonany manicure hybrydowy zależy do tego, jak zostaną przygotowane paznokcie. Niestety bardzo często okazuje się, że panie nie przykładają wagi do odpowiedniego przygotowania płytki, przez co nałożony lakier nie trzyma się tak jak powinien. Pierwszym elementem przygotowania jest oczywiście wycięcie lub odsunięcie skórek przy paznokciu. Od tego w dużej mierze zależy, jak będzie prezentować się końcowa stylizacja. Co więcej, jeżeli lakier dostanie się na skórki, będzie odstawał od płytki, przez co w tym miejscy może odejść. Kolejnym krokiem, o którym nie można zapomnieć jest dokładne zmatowienie paznokcia. Jest to krok, dzięki któremu poszczególne warstwy hybrydy będą trzymać się znacznie mocniej. Aby lakier dobrze rozprowadzał się na płytce, trzeba po zmatowaniu przetrzeć ją odtłuszczaczem. Dzięki temu pozbędziesz się pyłków, które powstały podczas piłowania. 

Panie, które zastosowały się do wszystkich powyższych wytycznych, a lakier nadal się nie trzyma, mogą przed jego nałożeniem zastosować preparaty, które jeszcze bardziej zwiększą przyczepność produktu. Mowa tutaj o primerach i bonderach, które wielu paniom pozwalają zrobić idealny manicure hybrydowy. 

Jakie produkty wykorzystuje się podczas wykonywania manicure hybrydowego?

Szukając odpowiednich produktów, wiele pań zastanawia się nad tym, czy kupić wszystkie potrzebne rzeczy osobno, czy jednak zdecydować się na odpowiedni zestaw. Okazuje się, że gotowe zestawy to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeżeli jednak kompletujesz produkty dla siebie, lepiej, abyś wybrała poszczególne elementy osobno, dzięki czemu każdy element dobierzesz stricte do swoich potrzeb. Zobacz więcej na https://www.twojehybrydy.pl/