Ciągle modne paznokcie hybrydowe


Choć rynek kosmetyczny zaskakuje nas coraz to nowszymi metodami zdobienia paznokci, wiele kobiet nadal praktykuje robienie manicure hybrydowego zarówno w salonie kosmetycznym, jak i w domu. Hybrydy są chętniej wybierane, niż manicure klasyczny, tytanowy, czy ten wykonany na bazie żelu lub akrylu. Co zatem warto wiedzieć o tej metodzie i zdobieniach wykonywanych na bazie lakierów hybrydowych?

Zwolenników jej nie brakuje

Nie ulega wątpliwości, że odkąd lakiery hybrydowe pojawiły się na rynku, ich zwolenniczek ciągle przybywa. Trwałość i intensywność kolorów, a także niebywały połysk sprawiły, że wiele pań zrezygnowały na rzecz hybrydy z tradycyjnego manicure. Nie ulega wątpliwości, że osoby, które wynalazły lakier hybrydowy były dla wielu kobiet geniuszami. 

Czym jest lakier hybrydowy? W skrócie można powiedzieć, że jest to połączenie tradycyjnego lakieru do paznokci z żelem, który trzeba utwardzić używając lapmy UV. Przyglądając się jednak całości, warto mieć na uwadze, że w jedną całość złożono kilka cech lakieru i żelu. Czym lakier hybrydowy różni się od klasycznego żelu w pędzelku? Otóż tym, że lakier można usunąć przy użyciu acetonu, a żel trzeba spiłować. 

Na czym polega stylizacja?

Wykonanie manicure hybrydowego wygląda bardzo podobnie, jak tradycyjne malowanie paznokci. Różnica polega na tym, że zanim na płytkę nałożysz lakier, musisz ja najpierw opiłować i odpylić, a następnie nałożyć bazę. Dopiero na tak przygotowana płytkę można nałożyć kolorowy lakier, a na niego top, który po wysuszeniu w lampie utrwali całość stylizacji. Aby paznokcie wyglądały nieskazitelnie, musisz pamiętać o tym, aby nałożyć minimum dwie warstwy koloru. Po nałożeniu i utwardzeniu topu należy każdy paznokieć ponownie przetrzeć odtłuszczaczem, aby pozbyć się lepkiej warstwy. Jak zatem widać — nałożenie lakieru hybrydowego, jeśli nie wymyślisz sobie trudnych zdobień, nie należy do trudnych zadań. Możesz zatem całą stylizację wykonać w domu. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, wybierz się do kosmetyczki, która zrobi to szybko i profesjonalnie. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post

Jak przygotować paznokcie pod manicure hybrydowy?Jak przygotować paznokcie pod manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy jest chętnie wykorzystywany przez wiele kobiet. Nic w tym dziwnego, ponieważ dobrze zrobiony nie tylko wygląda efektownie, ale również jest trwały. Aby jednak tak się stało, należy dobrze przygotować płytkę paznokcia. Jak to zrobić? Jaki lakier vv wybrać? Prawidłowe przygotowanie płytki to podstawa Nie da się ukryć, że dobrze wykonany manicure hybrydowy zależy […]

Lakiery hybrydowe Pielęgnacja

Lakiery hybrydowe — czy niszczą paznokcie? Jakie marki lakierów wybrać?Lakiery hybrydowe — czy niszczą paznokcie? Jakie marki lakierów wybrać?

Choć stylizacja lakierami hybrydowymi jest niezwykle popularna, wiele osób twierdzi, że niszczy paznokcie. Czy tak jest w istocie? Jakie produkty wybrać, aby mieć pewność, że płytka nie zostania uszkodzona? Czy baza VV spełni Twoje oczekiwania? Jak widać pytań jest wiele, jednak znając odpowiedź na nie, będziesz wiedziała wszystko. Zapoznaj się zatem z tym, co mamy […]

Lakiery hybrydowe Płytka paznokcia

Żel do paznokci — jaki wybrać?Żel do paznokci — jaki wybrać?

Oferta rozmaitych produktów do paznokci jest tak ogromna, że może przyprawiać o zawrót głowy. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ każda kobieta ma inną płytkę i inne oczekiwania. Oznacza to, że będzie poszukiwała produktów dopasowanych do swoich potrzeb. Szukając jednak odpowiednich produktów, warto pamiętać o kilku fundamentalnych zasadach, które pozwolą wybrać idealny produkt, który […]

Pielęgnacja Płytka paznokcia